חגורות שחורות שהוסמכו במועדון אחי יהודה- עד לתאריך 15.02.17

מס' שם דרגה מדריך/מאמן
חגורות שחורות שהוסמכו במועדון אחי יהודה- עד לתאריך 21.07.17
מס' שם דרגה מדריך/מאמן הערות
1 אבי כדורי דאן  7 מאמן בכיר (וינגייט )  שופט ומאמן בינלאומי בכיר (W.T.F )ׁ
1 אורן לוי דאן - 6 מאמן מוסמך  (וינגייט)
1 שלום לוי      דאן - 5 מדריך מוסמך ( וינגייט )     שופט בינלאומי ( W.T.Fׁ)
2 רענן שנהב     דאן - 5 מאמן מוסמך  (וינגייט)
3 בועז אסולין  דאן - 5 מאמן מוסמך  (וינגייט)
4 יאיר לוי                     דאן - 5 מאמן מוסמך  (וינגייט)
5 אלדר קולייב דאן - 5 מאמן מוסמך  (וינגייט)     שופט בינלאומי ( W.T.Fׁ)
6 יונה דורו       דאן - 5 מדריכה מוסמכת (וינגייט)
1 תומר אלמוג  דאן - 4 מאמן מוסמך  (וינגייט)
2 אנה גלבוע      דאן - 4 מדריכה מוסמכת (וינגייט)
3 עדי דוידוב     דאן - 4 מאמן מוסמך  (וינגייט)
4 נעה שמידע           דאן - 4 מאמנת מוסמכת (וינגייט)
5 יעקב קרמר דאן - 4 מאמן מוסמך  (וינגייט)      שופט בינלאומי ( W.T.Fׁ)
6 מרק ברגינסקי            דאן - 4 מאמן מוסמך  (וינגייט)      מאמן נבחרת ישראל
7 שירן לביא       דאן - 4 מאמנת מוסמכת (וינגייט)
8 טל צ'ונה          דאן - 4 מאמן מוסמך  (וינגייט)      מורה לחנ"ג
1 אילת קרני ( אלבלדס ) דאן - 3 מאמנת מוסמכת (וינגייט)
2 כרמית מזרחי  דאן - 3 מדריכה מוסמכת (וינגייט)
3 בת אל גטרר   דאן - 3 מאמנת מוסמכת (גבעת ושינגטון )     ספורטאית אולימפית בייג'ין
4 אושר דלל    דאן - 3 מאמן מוסמך  (וינגייט)
5 יהודה כדורי      דאן - 3 מאמן מוסמך (וינגייט)
6 ספיר צברי( גלבוע) דאן - 3 מאמנת מוסמכת (וינגייט)
7 ניר מוריה     דאן - 3 מאמן מוסמך  (וינגייט)
8 סרגיי לקטור      דאן - 3 מאמן מוסמך  (וינגייט)
9 ציון כהן       דאן - 3 מאמן מוסמך  (וינגייט)
10 מור עופר דאן - 3
11 גיא שמעון       דאן - 3 מדריך מוסמך (וינגייט)
1 אייל שמש  דאן - 2 מאמן מוסמך  (וינגייט)
2 עמית שאולוף   דאן - 2 מאמן מוסמך  (וינגייט)
3 טל מוריה    דאן - 2 מדריך מוסמך (וינגייט)
4 בן ברודי         דאן - 2 מדריך מוסמך (וינגייט)
5 ארז דרעי        דאן - 2 מדריך מוסמך (וינגייט)
6 מיכל טרבולוס דאן - 2 מדריכה מוסמכת (וינגייט)
7 רן שורר     דאן - 2 מדריך מוסמך (וינגייט)
8 חיים אדרי    דאן - 2 מדריך מוסמך (וינגייט)
9 אלון זיו           דאן - 2 מאמן מוסמך  (וינגייט)
10 מוטי אדרי     דאן - 2 מדריך מוסמך (וינגייט)
11 אודליה אמיר   דאן - 2      שופטת בינלאומית  ( W.T.Fׁ)
12 יניב שבח    דאן - 2
13 אדם סגיר      דאן - 2 מאמן מוסמך  (וינגייט)
14 שלומי כדורי דאן - 2 מאמן מוסמך  (וינגייט)
15 שמעון פרלמן            דאן - 2 מדריך מוסמך (וינגייט)
16 יחיעם שרעבי   דאן - 2 מאמן מוסמך  (וינגייט)
17 מגל גבאי         דאן - 2 מאמן מוסמך  (וינגייט)
18 עובדיה לוי       דאן - 2 מדריך מוסמך (וינגייט)
19 חיים פיסקרוב   דאן - 2 מדריך מוסמך (וינגייט)
20 ניצן טרגר          דאן - 2
21 רוני פרנסיס     דאן - 2 מדריך מוסמך (וינגייט)
22  ערן גלעד                דאן - 2 מדריך מוסמך (וינגייט)
23 אופק גבאי        דאן - 2 מדריך מוסמך (וינגייט)
24  שלום חייט                דאן - 2 מדריך מוסמך (וינגייט)
25 מוטי לוגסי        דאן - 2 מדריך מוסמך (וינגייט)
26 דניאלה קנדל    דאן - 2
27 ניצן לארי דאן - 2 מדריך מוסמך (וינגייט)
28 עומר גרשון דאן - 2 מדריך מוסמך (וינגייט)
29 שלומי שזו        דאן - 2 מדריך מוסמך (וינגייט)
30 יעקב לוי דאן - 2 מדריך מוסמך (וינגייט)
31 איתמר פולמן דאן - 2 מדריך מוסמך (וינגייט)
32 דונגו יון פום - 2
33 ארז שטרית דאן - 2 קורס מאמנים בינלאומי- קוקיוון
34 אילן ברגינסקי דאן - 2 מדריך מוסמך (וינגייט)
35 אור חזות       דאן - 2 מדריך מוסמך (וינגייט)
36 נטע ליכט דאן - 2
37 אור כדורי דאן - 2 מדריך מוסמך (וינגייט)
38 צביקה רחמני דאן - 2 מדריך מוסמך (וינגייט)
39 מיכל הירשברג דאן - 2 מאמנת מוסמכת (וינגייט)
40 אופק לוי דאן - 2 מדריכה מוסמכת (וינגייט)
41 איהב עליאן דאן - 2 מדריך מוסמך (וינגייט)
42 קורן ווזוביץ דאן - 2 מדריך מוסמך (וינגייט)
43 שמעון ואקנין דאן - 2 מדריך מוסמך (וינגייט)
44 קותי  אוליאל     דאן - 2 מדריך מוסמך (וינגייט)
45 אלי אבו דאן 2
1 עידו שמידע  דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
2 חיים והב     דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
3 תמי ראב     דאן - 1 מדריכה מוסמכת (וינגייט)              מורה לחנ"ג
4 יוסי יונה       דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
5 טלי טרבולוס   דאן - 1
6 יניב צ'ונה       דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
7 תומר דוד       דאן - 1
8 גוסטבו פרידמן  דאן - 1
9 ג'ון מייסטר      דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
10 גיא אבגי       דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
11 ארנון זבדצקי   דאן - 1
12 טל סויסה               דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
13 איתי שסטצקי  דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
14 רוח ליעד       דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
15 ערן אינהורן   דאן - 1
16 איציק אסקיו    דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
17 גיא והב     דאן - 1
18 נעם חזות                דאן - 1
19 ניצן שאולוף    דאן - 1
20 אור נהרי      דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
21 אסף בן שימול  דאן - 1
22 מאיה מונטיליו(שריקי )  דאן - 1 מדריכה מוסמכת (וינגייט)
23 חביב גבאי       דאן - 1
24 נעמה דורייב    דאן - 1 מדריכה מוסמכת (וינגייט)
25 יורם וולינר   דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
26 אורון דדון     דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
27 ענת סדן שטוק  דאן - 1 מדריכה מוסמכת (וינגייט)
28 דפנה אלמוג   (ברוך ) דאן - 1 מדריכה מוסמכת (וינגייט)
29 יוני בן אהרן   דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
30 חורב בן אשר   דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
31 אולגה בייקין    דאן - 1
32 דני שבילי        דאן - 1
33 ולדימיר שור   דאן - 1 מאמן מוסמך  (וינגייט)
34 עדי זליג            דאן - 1
35 ניצן מס         דאן - 1 מדריכה מוסמכת (וינגייט)
36 אחיה דוידי     דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
37 עומרי כהן      דאן - 1
38 דניאל רעם     דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
39 יבגני טרסוב     דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
40 אולגה וקסלשטיין דאן - 1
41 איתן נוסרתי   דאן - 1
42 ג'וני גולייב    דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
43 משה פיינשטיין  דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
44 ידידיה אקרמן    דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
45 אחיה צוברי      דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
46 אבי אפשטיין     פום - 1
47 יניב בן דוד       פום - 1
48 עדי תורג'מן   (יורה )  דאן - 1 מדריכה מוסמכת (וינגייט)
49 ניצן אפרמיאן   דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
50 אבישי אוברמן  פום - 1
51 איתן בן טולילה      דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
52 יעקב פם           דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
53 אבי קרן           דאן - 1 מאמן  מוסמך (וינגייט)
54 סתיו ינקו          דאן - 1
55 רותם צ'ונה         דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
56 אופיר טל           דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
57 נתנאל דזיובוב  דאן - 1
58 יקיר בן מוחה    דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
59 ליאור בן שוען   דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
60 אוריה טוהר      דאן - 1
61 מיכל אלירז       דאן - 1
62 עמית מופז        דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
63 אורי שוורץ      דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
64 מאיר בן שימול   דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
65 דגן הדר             דאן - 1
66 מרוה הדר           דאן - 1
67 נעה קובנסקי      דאן - 1 מדריכה מוסמכת (וינגייט)
68 רומי כוריאל      דאן - 1 מדריכה מוסמכת (וינגייט)
69 ערן סטרמן        דאן - 1
70 אוהד סגיר        דאן - 1
71 אביטל אקרמן    דאן - 1 מדריכה מוסמכת (וינגייט)
72 הדר וינשטיין     דאן - 1
73 אריאל אנג'ל     דאן - 1
74 שני אסרף        דאן - 1
75 יואל שפיגלמן   דאן - 1
76 ארז שמיע          דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
77 אורי יצחקי      דאן - 1
78 שני פוזאילוב    דאן - 1 מדריכה מוסמכת (וינגייט)
79 גיא בואנו         דאן - 1 מדריכה מוסמכת (וינגייט)
80 יעל חובב          דאן - 1 מדריכה מוסמכת (וינגייט)
81  עומרי ואליס         דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
82  נדב וסרמן                 דאן - 1
83  נתן מרכוס           דאן - 1
84 עקיבא וסרמן דאן - 1
85 יניב קובלסקי             פום - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
86  עופר יצחקי              דאן - 1
87  צחי יעקובי            דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
88 אברהם גרינשטין   דאן - 1
89  יאיר מזרחי               דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
90 נתנאל ששון               דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
91  נורית אשכנזי              דאן - 1 מדריכה מוסמכת (וינגייט)
92  שי אשכנזי       דאן - 1
93  נעה גיבסון             דאן - 1
94 ידידיה סטרלמן           דאן - 1
95 אליאל בלום             דאן - 1
96 גילה לבקוביץ             דאן - 1 מדריכה מוסמכת (וינגייט)
97  שי אקרמן                דאן - 1
98 דניאל מרנץ          דאן - 1
99 אגם גבאי                    דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
100 הלל אדמוני                  דאן - 1
101 גפן בוקזייגר דאן - 1 מדריכה מוסמכת (וינגייט)
102 שלומית קובלסקי       דאן - 1 מדריכה מוסמכת (וינגייט)
103 אדר בן שלוש            דאן - 1
104 אמיר שמעון              דאן - 1
105 עומר שדה דאן - 1
106 אשד קורקין              דאן - 1
107 נעם ראובני                דאן - 1
108 אופיר פלד דאן - 1
109 אביב אוסטרליץ דאן - 1
110 עמית מוניש דאן - 1
111 איתן טואטי דאן - 1
112 נדב אוחיון דאן - 1
113 גלעד סטרמן דאן - 1
114 איילה קובלסקי דאן - 1
115 אביטל בלום דאן - 1
116 רבקה הורוניאן דאן - 1
117 שבות גייזל דאן - 1
118 עדיאל טוהר דאן - 1
119 גל בר זכאי דאן - 1
120 יואב פארן פום- 1
121 סולומון וטניק       דאן - 1
122 מתן גיבסון דאן - 1
123 שונית ברגסון דאן - 1
124 מאור צוקר דאן - 1
125 מורן רוזנברג דאן - 1 מדריכה מוסמכת (וינגייט)
126 יאיר ברגר פום - 1
127 ניקיטה בייקוב דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
128 רם אליאס דאן - 1
129 איתי שלו דאן - 1
130 יובל שוויקי דאן - 1
131 בני ששון דאן - 1
132 תומר מס דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
133 אליאור זכאי דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
134 עמיצור זכאי פום - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
135 יעל ברסלבסקי דאן - 1
136 עדן קסנטיני פום- 1
137 אייל מובשוביץ דאן - 1
138 ישראל (איזי) אנקווה דאן - 1
139 אורי תירוש דאן - 1
140 ירון מזרחי דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
141 מונטי רוסמן דאן - 1 מדריכה מוסמכת (וינגייט)
142 קלאודיו באסו דאן - 1
143 ערן סגיר דאן - 1     שופט בינלאומי ( W.T.Fׁ)
144 מונטנה יום טוב דאן - 1 מדריכה מוסמכת (וינגייט)
145 סרגיי לקטור ג'וניור דאן - 1
146 יובל אליאס דאן - 1
147 עידן ראובני דאן - 1
148 יוסי רוזיליו דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
149 גיא אשורי דאן - 1
150 עדן כדורי דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
151 יניר פרש דאן - 1
152 מוחמד ברהום דאן - 1 מאמן מוסמך  (וינגייט)
153 ירין זאבי דאן - 1
154 אהרן רוז דאן - 1
155 סער נירן דאן - 1
156 אילן סוקולוב דאן - 1
157 יובל לוי דאן - 1 מדריכה מוסמכת (וינגייט)
158 אלון חובב דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
159 אסיף לארי דאן - 1
160 אליאב שליידר פום- 1
161 שחר פז דאן - 1
162 דוד פיווליס דאן - 1
163 גל גלברג דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
164 נועם הללי פום 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
165 גל בן אבי דאן - 1
166 גבריאל בועזיז דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
167 יהושע היילי דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
168 רוי יוסיפון  דאן - 1
169 יהושע שרף דאן - 1
170 סאול גולדרינגר דאן - 1
171 יוסף שרף פום - 1
172 שרה בן אהרן דאן - 1 מדריכה מוסמכת (וינגייט)
173 יונתן לוי דאן - 1
174 מוחמד מטור דאן - 1
175 אייל סברדלוב דאן - 1
176 אלון ברוק דאן - 1
177 עומר כהן דאן - 1
178 זיו שאול דאן - 1
179 נעם חן דאן - 1
180 סתיו סלע פום 1
181 יהודה אודי כהן דאן - 1
182 אלון לאופר דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
183 אור ברנע דאן - 1 מדריך מוסמך (וינגייט)
184 רוני סאמי דאן - 1 מדריכה מוסמכת (וינגייט)
185 יאיר גבאי פום 1
186 שרה שאול אבדלוב דאן 1 מדריכה מוסמכת (וינגייט)
187 שרון אמיתי דאן 1
188 הדס גולדשטיין דאן 1
...........................................................................................................................................................................................................................
מועדון טאקוונדו אחי יהודה כל הזכויות שמורות לאבי כדורי טל. 052-2864422
עיצוב ובנית האתר סטודיו לויז דיזיין